COMPLEXBUD - SEMIN

ul.Zemborzycka 53
20-445 LUBLIN

+48 724 504 504, +48 724 704 704, 724 804 804
info@complexbud.eu

Nowości

SEMIN

 semin
   

Semin International Sp. z o.o. jest przedstawicielem francuskiego producenta SEMIN S.A Firma założona w 1893 r., specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości gładzi szpachlowych, klejów, produktów cementowych oraz dystrybucji tapet z włókna szklanego.

Firma SEMIN posiada trzy fabryki w północno-wschodniej Francji w Kedange-sur-Canner, w południowo-zachodniej Francji w Espira de L’Agly, oraz w Amblainville w rejonie paryskim.

Wyroby SEMIN są znane i cenione przez profesjonalistów we Francji i w ponad 40 krajach całego świata, począwszy do Chin i Nigerii skończywszy na Ameryce Płd. i Rosji. Roczna produkcja wynosi 100 000 ton.

Produkty SEMIN pojawiły się w Polsce na początku lat 90-tych jako pierwsze mieszanki gipsowe. Nasza obecność na polskim rynku zaowocowała używaniem pojęć takich jak „gips francuski”, ”francuz” w odniesieniu do wysokiej jakości mieszanek na bazie gipsu.

Od kilku lat posiada niezależną strukturę handlową w Polsce z siedzibą w Warszawie oraz magazynem firmowym.. Rozwinęliśmy także sieć przedstawicielstwa handlowego na osiem strategiczne regionów Polski.

Myślą przewodnią jest dostarczenie do rąk każdego klienta wysokiej jakości produktów wraz z zapewnieniem doradztwa technicznego. Na prośby klientów organizuje szkolenia, podczas których, szybko i łatwo udowadniają dobrą jakośc ich produktów.

Mając na uwadze stały rozwój technologii budownictwa oraz wzrastajĄce wymagania polskich dystrybutorów i wykonawców stawiamy sobie za cel sukcesywne wprowadzanie nowych produktów na rynek polski, stając się niekiedy pionierami we wdrażaniu niektórych typów produktów i ich zastosowań.

Dewizą SEMIN jest BEZ PĘKNIĘĆ I POPRAWEK obrazuje jakość i niezawodność naszych wyrobów.

Produkty