COMPLEXBUD - BUDMAT

ul.Zemborzycka 53
20-445 LUBLIN

+48 724 504 504, +48 724 704 704, 724 804 804
info@complexbud.eu

Nowości

BUDMAT

Powstaliśmy ponad 25 lat temu. W roku, w którym dolar kosztował kilka tysięcy złotych, a Polska została podłączona do Internetu. Od tego momentu wiele się zmieniło, ale nie wszystko. 

Niezmienna pozostała nasza odwaga. Odwaga, która każe nam się rozwijać i kreować otaczający nas świat. Przez ten czas zdobyliśmy wiele nagród, a nasze patenty zrewolucjonizowały rynek dachów w Polsce i w Europie.

Żyj odważnie

Odwaga to świadomość, że pewne rzeczy są ważne i warto dla nich przekraczać własne granice. Odwaga to wolność do realizowania marzeń. To na niej zbudowaliśmy fundamenty dla naszych produktów.

Mieszkaj bezpiecznie

Chcemy dać Ci spokój i bezpieczeństwo, ale i tak do Ciebie należy kolejny ruch. Otrzymałeś nadzwyczajny dar - życie - nie po to, żeby siedzieć bezpiecznie w domu. Przed Tobą zachody słońca, taniec w deszczu i wszystkie marzenia z dzieciństwa. Odwagi!

Zwyciężaj

Wierzymy, że najpiękniejszy moment w życiu człowieka to ten, w którym ktoś poświęcił się słusznej sprawie i kiedy - zwycięski - czuje spełnienie. Na końcu każdej wędrówki czeka nagroda.  Musisz tylko odważyć się wyruszyć w podróż.

PRODUKTY